Contact

 

Reünistenbestuur

Achter de schermen wordt hard gewerkt aan het verbeteren van het reünistlidmaatschap. Sinds het 126e verenigingsjaar is daarom het Reünistenbestuur in het leven geroepen onder begeleiding van de ab Actis Collegii.

 

Praeses – Naomi Wierda – j.v.a. 2014 – praeses@veritasreunisten.nl

ab Actis – Tisha Bentvelzen – j.v.a. 2015 – abactis@veritasreunisten.nl

Fiscus –  Maurits Derks – j.v.a. 2016 - fiscus@veritasreunisten.nl

Commissaris Activiteiten - Rick de Gram - j.v.a. 2016 –activiteiten@veritasreunisten.nl

Commissaris Externe I - Bas Woonings - j.v.a. 2016 – externe@veritasreunisten.nl

Commissaris Externe II – Noortje Schiermeier – j.v.a. 2016 - externe@veritasreunisten.nl

 

 

Als u vragen en/of opmerkingen heeft over het reünistenbeleid kunt u een mail sturen naar

reunisten@veritas.nl

 

  


 

VB130

 

Praeses Collegii – Brechtje Boerboom – praeses@veritas.nl

Vice Praeses & Fiscus Vereniging – Marjolein Pleij – fiscusv@veritas.nl

ab Actis Collegii / Externe – Laurien van Dorp – abactis@veritas.nl

Vicarius Bedrijf 2 – Niek Klein Beernink – vicariusbedrijf2@veritas.nl

Vicarius Vereniging 1 – Marlieke Biemans – vicarius1@veritas.nl

Vicarius Vereniging 2 / Acquisitie – Max Veldhuis – vicarius2@veritas.nl

Fiscus Bedrijf – Tjom Arens – fiscusb@veritas.nl

Vicarius Bedrijf 1 – Yorick Noomen – vicariusbedrijf1@veritas.nl

 


 

Heeft u tips en ideeën voor het reünistenbeleid en/of de website? Of heeft u vragen over het reünistlidmaatschap? Neem dan contact op met reunisten@veritas.nl

Wilt u zich inschrijven als reünistlid of wilt u een gegevenswijziging doorgeven? Neem dan contact op met abactis@veritas.nl 
Tel: 030 – 230 7979